Първо помисли. 👇 Отговорът е по-надолу. Не бързай да скролваш. 🕵️ Решение на загадката Ако сте посочили мъжа в средата, поздравления - отговорът е правилен. На пръв поглед всички обяснения изглеждат възможни. Жената в кухнята твърди, че си е правила чай. Жената в хола казва, че е чела книга. Мъжът обаче заявява, че е бил на терасата и е говорил по телефона. Ключът към загадката се крие в уликите. В телефона на мъжа няма следа от проведен разговор, което означава, че той е и